• Biela pastelka – verejná zbierka pre slabozrakých a nevidiacich Slovenska

Projekt INTERREG - škola v prírode 7.10. - 10.10.2019 jedinečné stretnutie žiakov 1. - 5. ročníka ZŠ Záhorská Ves  a žiakov Volksschule Weikendorf.

Výtvarná súťaž  CVČ v Malackách - Jeseň očami detí!- práca žiakov VI.A triedy pod vedením pani učiteľky Mgr. Soni Landlovej bola ocenená.

Dňa 6.11.2019 sa žiaci našej školy, zúčastnili okresného kola turnaja vo vybíjanej najmladšieho žiactva v Malackách.

Olympiáda zo slovenského jazyka a literatúry školské kolo - Adamská Ema postúpila do okresného kola v Malackách.

Florbal Cup v Stupave - kvalifikačné predkolo vo florbale.  Vzorne nás reprezentovali: Filip Kňaze, Izmael Malík, Patrik Pavol Marguš, Viliam Tesár, Jiří Zvěřina, Filip Glajšek, Martin Glajšek, Mário Malík, Stanislav Pavešic, Sebastián Polák, Dominik Šišulák, Stanislav Zeman.

Hovorme o jedle ocenená práca žiačky Emy Meňhartovej (VIII.A) v literárnej súťaži „POZNÁM ZDRAVÉ POTRAVINY Z MÔJHO MESTA ČI DEDINY“.

Hovorme o jedle - získali sme strieborný diplom!

Stolnotenisový turnaj v Malackách - okresné kolo, kde nás vzorne reprezentovali: Riško Danihel (II.A), Jurko Zvěřina (VII.A), Dominik Šišulák a Stanislav Pavešic (IX.A).

“Bavíme deti športom” podujatie organizované Atletickým zväzom Bratislavy v športovej hale Elán. Našu školu reprezentovali dve družstvá. V prvej kategórii: Veronika Poláková ,Richard Danihel, Aľušík Fábio Ján, Očenáš Filip, Zvěŕinová Natália, Grujbárová Zara V druhej kategórii: Očenáš Daniel. Strečanská Laura. Kňazeová Viktória, Haviarová Rebeka, Šimko Jakub Justin, Zveřina Jakub. Prvá kategória sa umiestnila na krásnom 3. mieste a druhá na 7. mieste a obdržali účastnícku medailu.

Výtvarná súťaž Ochranárik - trojnásobný úspech. Žiačka 7. ročníka Monika Miškerníková sa umiestnila na krásnom druhom mieste, žiačka 8. ročníka Ema Adamská sa umiestnila na peknom treťom mieste a žiak 9. ročníka Dominik Polák získal Čestné uznanie.

Stolnotenisový turnaj "Záhorácka školská liga" v ZŠ Jakubov. Dominik Šišulák získal 1. miesto

Charitatívna zbierka Občianske združenie NUDCH DEŤOM zorganizovalo zbierku macíkov. Za humánne gesto, že sa deti dokázali vzdať svojej hračky na podporu chorých detí ďakujeme všetkým, ktorí nám macíka priniesli: Karin Hlúchová, Marko Bobák, Sofia Voltemarová , Šimon Daráž,  Veronika Poláková.

Matematická Pytagoriáda - školské kolo. V. Kňazeová, J. Temer, M. Varga  -postúpili do okresného kola.

Okresné kolo 27. ročníka celoslovenskej súťaže v prednese slovenskej povesti Šaliansky Maťko J. C. Hronského. Našu školu reprezentovali víťazi školského kola a to: Veronika Poláková, tretiačka, víťazka I. kategórie, Jakub Justin Šimko, štvrták, reprezentant II. kategórie a Lucia Nerádová, siedmačka, reprezentovala našu školu v III. kategórii.

"Všetkovedko" a "Expert Geniality" Titul „Všetkovedkov učeň“ získali:

II. A Sabrinka Danihelová, Viktória Lazarová, Ema Nespalová, Fábio Ján Aľušik, Stela Vorobjová, Šimon Daráž

III. AVeronika Poláková, Daniel Očenáš, Nikolas Mikulka

IV. ANina Horváthová, Sarah Karabová, Róbert Kočnár, Nella Nerádová

IV. BBoris Šimkovič, Viktória Ščepková, Jakub Zvěřina, Andrej Rehák, Tomáš Malík, Tomáš  Višváder

Titul„ Všetkovedko školy“ získala: Laura Strečanská z III. A.

Medzi 30% najmúdrejších žiakov zo všetkých zúčastnených škôl Slovenska, 6. miesto a titul„ Všetkovedko“ získala: Laura Strečanská z III. A.

Expert Geniality show – účastnícky diplom získali: Jakub Temer a Juraj Zvěřina.

Matej Varga získal titul „ EXPERT“ v téme : Päť jazykov kultúry.

Informatická súťaž iBobor - žiaci 2. – 9. ročníka základnej školy si spoločne so svojimi slovenskými kolegami zmerali sily a porovnali úroveň vedomostí.  Úspešnými riešiteľmi a diplom iBobra si odnášajú:

II.A: Fábio Ján Aľušík, Jana Balážová, Zuzana Danielová, Richard Danihel, Sabrina Danihelová, Šimon Daráž, Michaela Galbová, Eliška Haviarová, Viktória Lazarová, Ema Nespalová, Miriam Rigová, Sophia Stugelová, Liana Nela Svobodová, Nikola Šušuková, Jakub Valentovič, Stela Vorobjová

III.A: Alexandra Fejtlová, Marko Alex Korych , Nikolas Mikulka, Veronika Poláková , Daniel Očenáš, Martin Sith, Laura Strečanská

IV.A: Viktória Kňazeová,Jakub Justin Šimko

V.A: Jakub Daniel Temer, Matej Varga, Emma Vorobjová

VIII.A: Ema Meňhartová

IX.A: Filip Glajšek, Martin Glajšek

Jakub Temer – Diplom pre mladého umeleckého tvorcu – Creative Business studio

Stolnotenisový turnaj "Záhorácka školská liga" v ZŠ Jakubov. Dominik Šišulák získal 2. miesto, Stanislav Pavešic získal 3. miesto.

Zúbkove pramene školské kolo. Víťazi školského kola v každej kategórii postúpili do obvodného kola: Ema Nespalová - II. A, Laura Sithová - IV. B, Veronika Klasová - VI. A, Nina Nerádová - VI. A, Bianca Reháková - VIII. A, Nina Mészárosová - IX. A

Zúbkove pramene obvodné kolo v Stupave: Nina Nerádová 2. miesto, II.kategória, prednes prózy, Veronika Klasová 3. miesto, II. kategória, prednes poézie, Nina Mészárosová 2. miesto, III.kategória, prednes prózy.

Súťaž COOLVOLEY základných škôl SR. Našu školu vzorne reprezentovali žiačky: Ema Adamská, Veronika Pavešicová, Liljana Durdevic, Ema Meňhartová, Rebecca Gbelská, Lucia Csonková a Nina Mészárosová, 3.mieste.

Okresné kolo Biologickej olympiády v Malackách. Ema Meňhartová sa umiestnila na peknom 5. mieste a stala sa úspešnou riešiteľkou.

Okresné kolo FUTSAL Cup . Vzorne našu školu reprezentovali žiaci: Michael Marguš (V.A), Patrik Pavol Marguš, Viliam Tesár, Jiří Zvěřina (VII.A), Michal Fejtl (VIII.A), Mário Malík (IX.A) a Stanislav Zeman (IX.B šp.).

Jazykový kvet - žiačka VII.A triedy, Monika Miškerníková, získala v krajskom finále súťaže Jazykový kvet 1. miesto.

Jazykový kvet - žiačka VII.A triedy, Monika Miškerníková, sa v prednese vlastného umeleckého textu v anglickom jazyku umiestnila na 4. mieste v celoslovenskom kole!

Prehadzovaná v ZŠ Gajary – našu školu vzorne reprezentovali: Richard Danihel II. A, Fábio Aľušik II. A, Laura Strečanská III. A, Veronika Poláková III. A, Nina Horváthová IV. A, Sarah Karabová IV. A, Jakub Zvěřina IV. B.

Výtvarná súťaž "Záchrana osôb z vodnej hladiny" - z našej základnej školy sa umiestnili v III. kategórii  títo žiaci: Ema Adamská - VIII.A na 1. mieste, Dominik Polák – IX.A na 2. mieste, David Paradi -  V.A na 3. mieste.

Deň Zeme – súťaž. Dňa 22. apríla si celý svet pripomína sviatok venovaný ochrane našej "modrej” planéty.   V čase výnimočnej spoločenskej situácie, ktorú spôsobila pandémia koronavírusu, bol tohtoročný Deň Zeme možno ešte o čosi výnimočnejší. Okrem jednotlivcov sa do súťaže zapojili aj rodičia žiakov, či dokonca celé rodiny. Všetkým súťažiacim patrí jedno veľké ĎAKUJEME

17. ročníka celoslovenskej súťaže detí vo výtvarnom prejave - III. veková kategória (II. stupeň základných škôl) 3. miesto: Ema Adamská, VIII.A, ZŠ Záhorská Ves, Mgr. Soňa Landlová, ÚzO DPO SR Malacky.