| Názov školy | Základná škola, Hlavná 31, Záhorská Ves |
| Adresa školy | Hlavná 143/31 |
| Telefón | +421 0347780288 |
| zs.zahorskaves@stonline.sk | |
| WWW stránka | zszahorskaves.edupage.org |
| Zriaďovateľ |
| Priezvisko, meno | Telefón | Služ. mobil | ||
|---|---|---|---|---|
| Riaditeľ | Mgr. Anastázia Šimková | |||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ |
| Titl., priezvisko, meno | Kontakt | |
|---|---|---|
| predseda | ||
| pedagogickí zamestnanci | ||
| ostatní zamestnanci | ||
| zástupcovia rodičov | ||
| zástupca zriaďovateľa | ||
| iní |
| Názov MZ a PK | Vedúci | Zastúpenie predmetov | Poznámka |
|---|
Počet žiakov školy: 187
Počet tried: 16
Podrobnejšie informácie:| Ročník: | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| počet tried | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 14 |
| počet žiakov | 22 | 26 | 19 | 18 | 14 | 15 | 18 | 15 | 17 | 164 |
| z toho ŠVVP | ||||||||||
| z toho v ŠKD |
| Nižší ročník | 5.roč. | 6.roč. | 7.roč. | 8.roč. | 9.roč. | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Počet žiakov |
| Gym 8.roč | Gym 6.roč | Gym 4.roč | SOŠ | SOU | OU | Iné | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| prihlásení | ||||||||
| prijatí | ||||||||
| % úspešnosti |
| Trieda | AJ | BIO | DEJ | EV | F | G | HV | HPV | CH | IV | I | M | NV | NJ | ON |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| prijímačkoví | |||||||||||||||
| I.A | 1,14 | 1,91 | |||||||||||||
| II.A | 1 | 1,35 | 1,78 | ||||||||||||
| II.Ašp | 2 | 1 | |||||||||||||
| III.A | 1 | 1,13 | 1,93 | 2 | |||||||||||
| III.Ašp | 1,5 | 1 | |||||||||||||
| IV.A | 1 | 2,47 | |||||||||||||
| IV.Ašp | 2 | 4 | |||||||||||||
| V.A | 1,64 | 1,71 | 1,57 | 1 | 1,86 | 2,64 | 2,71 | 1,43 | |||||||
| VI.A | 2,93 | 1,8 | 2,6 | 3 | 2,6 | 1,27 | 2,33 | 1,73 | 3,13 | 3,27 | 1 | ||||
| VII.A | 2,8 | 2,8 | 2,47 | 2,73 | 2,53 | 1,27 | 2,6 | 1,93 | 2,93 | 2,8 | 1 | ||||
| VII.A šp | 3 | 2,67 | 1 | 2 | |||||||||||
| VIII.A | 2,35 | 3,12 | 1 | 2,65 | 3,06 | 2,65 | |||||||||
| IX.A | 2,46 | 2,85 | 1 | 2,38 | 3,08 | 2,62 | |||||||||
| IX.Ašpec | 5 | 5 | 1 | 5 | 2,5 | ||||||||||
| IX.Ašp | 4,33 | 3,67 | 2 | 4,33 | 4 |
| Trieda | OV | PV | PV | Pr | P | RGZ | RKS | SJ | SJL | Spr | TchV | T | TŠV | TV | VU |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| prijímačkoví | |||||||||||||||
| I.A | 1,64 | 2,27 | 1 | 1,09 | |||||||||||
| II.A | 1,43 | 2,13 | 1 | 1 | |||||||||||
| II.Ašp | 2 | 3 | 1 | 1 | 3 | ||||||||||
| III.A | 1,67 | 2,18 | 1 | 1 | |||||||||||
| III.Ašp | 1 | 2,5 | 1 | 1 | 1 | ||||||||||
| IV.A | 1 | 1,93 | 2,33 | 1 | 1 | ||||||||||
| IV.Ašp | 2 | 4 | 1 | 2 | 3 | ||||||||||
| V.A | 2,71 | 1 | 1,07 | ||||||||||||
| VI.A | 3,33 | 1,27 | 1,27 | ||||||||||||
| VII.A | 3,13 | 1,07 | 1 | 1,2 | |||||||||||
| VII.A šp | 1,33 | 1 | 2,33 | 2,67 | 1,67 | 2,33 | |||||||||
| VIII.A | 1,29 | 1,88 | 3 | 1,24 | 1 | 1 | |||||||||
| IX.A | 1,08 | 2,38 | 2,85 | 1 | 1,15 | 1,31 | |||||||||
| IX.Ašpec | 1 | 1 | 3 | 2 | 1 | 3 | 1 | ||||||||
| IX.Ašp | 3 | 1,67 | 4,33 | 3,67 | 1,67 | 2,33 |
| Trieda | Vl | VV | Z | ZV |
|---|---|---|---|---|
| prijímačkoví | ||||
| I.A | 1,09 | |||
| II.A | 1,48 | 1,04 | ||
| II.Ašp | 1 | |||
| III.A | 1,71 | 1 | ||
| III.Ašp | 1 | |||
| IV.A | 2,07 | 1 | ||
| IV.Ašp | 1 | |||
| V.A | 1 | |||
| VI.A | 1,6 | |||
| VII.A | 1,2 | |||
| VII.A šp | 1 | 2,67 | ||
| VIII.A | 1,12 | 2,35 | ||
| IX.A | 1,23 | 2,54 | ||
| IX.Ašpec | 1 | 3 | ||
| IX.Ašp | 1 | 4,33 |
| Trieda | Počet | Prospeli | Neprospeli | Neklasifikovaní |
|---|---|---|---|---|
| prijímačkoví | 19 | 0 | 0 | 19 |
| I.A | 22 | 20 | 2 | 0 |
| II.A | 24 | 22 | 1 | 1 |
| II.Ašp | 2 | 1 | 0 | 1 |
| III.A | 17 | 15 | 0 | 2 |
| III.Ašp | 2 | 2 | 0 | 0 |
| IV.A | 16 | 14 | 1 | 1 |
| IV.Ašp | 2 | 2 | 0 | 0 |
| V.A | 14 | 14 | 0 | 0 |
| VI.A | 15 | 15 | 0 | 0 |
| VII.A | 15 | 15 | 0 | 0 |
| VII.A šp | 3 | 3 | 0 | 0 |
| VIII.A | 17 | 17 | 0 | 0 |
| IX.A | 13 | 12 | 1 | 0 |
| IX.Ašpec | 2 | 1 | 1 | 0 |
| IX.Ašp | 4 | 2 | 1 | 1 |
| Trieda | Počet | Zamešk. hod. | Zam. na žiaka | Ospravedlnené | Ospr. na žiaka | Neospravedlnené | Neosp. na žiaka |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| prijímačkoví | 19 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| I.A | 22 | 2456 | 111,64 | 2456 | 111,64 | 0 | 0,00 |
| II.A | 24 | 2333 | 101,43 | 2333 | 101,43 | 0 | 0,00 |
| II.Ašp | 2 | 26 | 26,00 | 26 | 26,00 | 0 | 0,00 |
| III.A | 17 | 1635 | 109,00 | 1635 | 109,00 | 0 | 0,00 |
| III.Ašp | 2 | 231 | 115,50 | 230 | 115,00 | 1 | 0,50 |
| IV.A | 16 | 1007 | 67,13 | 1007 | 67,13 | 0 | 0,00 |
| IV.Ašp | 2 | 112 | 56,00 | 110 | 55,00 | 2 | 1,00 |
| V.A | 14 | 1371 | 97,93 | 1371 | 97,93 | 0 | 0,00 |
| VI.A | 15 | 2289 | 152,60 | 2256 | 150,40 | 33 | 2,20 |
| VII.A | 15 | 2443 | 162,87 | 2421 | 161,40 | 22 | 1,47 |
| VII.A šp | 3 | 691 | 230,33 | 690 | 230,00 | 1 | 0,33 |
| VIII.A | 17 | 2544 | 149,65 | 2490 | 146,47 | 54 | 3,18 |
| IX.A | 13 | 1867 | 143,62 | 1858 | 142,92 | 9 | 0,69 |
| IX.Ašpec | 2 | 336 | 168,00 | 322 | 161,00 | 14 | 7,00 |
| IX.Ašp | 4 | 996 | 332,00 | 929 | 309,67 | 67 | 22,33 |
| Názov | Počet žiakov | Úspešnosť v % | Iný údaj o úspešnosti |
|---|---|---|---|
| Monitor SJL | |||
| Monitor MAT |
| Učebný variant | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Počet tried v ročníku | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 14 |
| šport.prípava | ||||||||||
| Matematika 5.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 1.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 3.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 5.-9. | ||||||||||
| Výtvarná výchova 1.-9. | ||||||||||
| Hudobná výchova 1.-9. | ||||||||||
| Technická výchova 5.-9. | ||||||||||
| Variant1.,2.,3. | ||||||||||
| Iné ( uveďte ) |
| Predmet | Ročník | Počet skupín | Počet hodín týždenne |
|---|
| Učebný variant | Trieda | Predmet | Počet hodín v týždni |
|---|
| Počet tried | Počet žiakov | Počet individ. integrovaných | |
|---|---|---|---|
| Nultého ročníka | |||
| Prvého ročníka | |||
| Bežných tried | |||
| Špeciálnych tried | |||
| Pre nadaných | |||
| Spolu |
| Pracovný pomer | Počet pedag. prac. | Počet nepedag. prac. | Počet úväzkov pedag. prac. | Počet úväzkov nepedag. prac. |
|---|---|---|---|---|
| TPP | ||||
| DPP | ||||
| Znížený úväzok | ||||
| ZPS | ||||
| Na dohodu |
| počet | nekvalifikovaných | kvalifikovaných | spolu |
|---|---|---|---|
| učiteľov | |||
| vychovávateľov | |||
| asistentov učiteľa | |||
| spolu |
| Trieda | Predmet | Počet hodín týždenne |
|---|
| Ďalšie vzdelávanie | Počet absolventov | Počet študujúcich |
|---|---|---|
| 1.kvalifikačná skúška | ||
| 2.kvalifikačná skúška | ||
| štúdium školského manažmentu | ||
| špecializačné inovačné štúdium | ||
| špecializačné kvalifikačné | ||
| postgraduálne | ||
| doplňujúce pedagogické | ||
| vysokoškolské pedagogické | ||
| vysokoškolské nepedagogické |
| Názov súťaže | Počet žiakov | okr. kolo | kraj. kolo | národ. kolo | medzinár. kolo |
|---|
Projekty, do ktorých je škola zapojená, ich zameranie, stručná charakteristika
A) Dlhodobé B) Krátkodobé C) V školskom roku 2010/2011 boli školou vypracované projekty:Dátum poslednej inšpekčnej kontroly:
Druh inšpekcie:
Ak bola inšpekcia vykonaná v šk. roku 2010/2011, uveďte predmety a oblasti (riadenie, proces, podmienky), v ktorých bola dosiahnutá úroveň:
- veľmi dobrá
- dobrá
- priemerná
- málo vyhovujúca
- nevyhovujúca
- kľúčové pozitívne stránky školy
- oblasti vyžadujúce zlepšenie
V súvislosti so zabezpečením výchovnovzdelávacieho procesu uviesť hodnotenie
- priestorov školy (učebne, odborné učebne, telocvične, ihriská, školská jedáleň a pod.)
- zabezpečenie výučby učebnými pomôckami
- stručnú analýzu súčasného stavu
- potreby a pripravované plány
1. Dotácie zo štátneho rozpočtu na žiakov
...
2. Príspevky na čiastočnú úhradu nákladov spojených s hmotným zabezpečením školy od rodičov alebo inej osoby, ktorá má voči žiakovi vyživovaciu povinnosť
...
3. Finančné prostriedky prijaté za vzdelávacie poukazy a spôsob ich použitia v členení podľa financovaných aktivít
...
4. Finančné prostriedky získané od rodičov alebo zákonných zástupcov žiakov, právnických osôb alebo fyzických osôb a spôsob ich použitia v členení podľa finančných aktivít
...
5. Iné finančné prostriedky získané podľa osobitných predpisov
Oblasti, v ktorých škola dosahuje dobré výsledky:
Oblasti, v ktorých sú nedostatky a treba úroveň výchovy a vzdelávania zlepšiť:
Návrh opatrení:
| Názov záujmového krúžku | Počet detí | Počet skupín | Vedúci |
|---|---|---|---|
| Florbal | 11 | Miroslav Šišulák | |
| Florbal | 20 | Mgr. Michal Zub | |
| Jazykovedný | 0 | Mgr. Božena Višvaderová | |
| Literárny | 16 | PaedDr. Ivica Pupiková | |
| Mažoretky | 14 | Zuzana Doršicová | |
| Minifutbal | 0 | Ing. Nikolaj Nechev | |
| Minifutbal | 25 | Ing. Nikolaj Nechev | |
| Nemecký jazyk | 22 | ||
| Nemecký jazyk | 0 | ||
| Požiarnický | 9 | ||
| Prírodovedný | 14 | Mgr. Zuzana Tichá | |
| Športový | 12 | Mgr. Renata Bukovinová | |
| Športový | 6 | Miroslav Šišulák | |
| Tanečný | 6 | ||
| Tvorivá dielňa | 10 | Mgr. Ľubica Szilvássyová | |
| Výtvarno - dramatický | 19 |
Vypracoval: Mgr. Anastázia Šimková
V Záhorskej Vsi, 19. júna 2012
Správa prerokovaná v pedagogickej rade dňa:
Powered by aSc EduPage