| Názov školy | Základná škola, Hlavná 31, Záhorská Ves |
| Adresa školy | Hlavná 143/31 |
| Telefón | +421 0347780288 |
| zs.zahorskaves@stonline.sk | |
| WWW stránka | zszahorskaves.edupage.org |
| Zriaďovateľ |
| Priezvisko, meno | Telefón | Služ. mobil | ||
|---|---|---|---|---|
| Riaditeľ | Mgr. Anastázia Šimková | |||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ |
| Titl., priezvisko, meno | Kontakt | |
|---|---|---|
| predseda | ||
| pedagogickí zamestnanci | ||
| ostatní zamestnanci | ||
| zástupcovia rodičov | ||
| zástupca zriaďovateľa | ||
| iní |
Počet žiakov školy: 165
Počet tried: 15
Podrobnejšie informácie:
| Ročník: | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| počet tried | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 15 |
| počet žiakov | 18 | 21 | 23 | 19 | 18 | 14 | 14 | 20 | 17 | 164 |
| z toho ŠVVP | ||||||||||
| z toho v ŠKD |
Počet zapísaných prvákov k 30.6.2011: súčet / počet dievčat
Skutočný počet žiakov 1.ročníka k 15.9.2011: súčet / počet dievčat
Počet detí s odloženou školskou dochádzkou: súčet / počet dievčat
Ukončenie školskej dochádzky na ZŠ k 30.6.2012
| Nižší ročník | 5.roč. | 6.roč. | 7.roč. | 8.roč. | 9.roč. | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Počet žiakov |
| Gym 8.roč | Gym 6.roč | Gym 4.roč | SOŠ | SOU | OU | Iné | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| prihlásení | ||||||||
| prijatí | ||||||||
| % úspešnosti |
| Trieda | AJ | BIO | DEJ | EV | F | G | HV | HPV | CH | IV | I | M | NV | NJ | ON |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.šp | 1,5 | 1 | |||||||||||||
| I.A | 1,06 | 1,69 | |||||||||||||
| II.A | 1,1 | 1,48 | 1,9 | ||||||||||||
| III.A | 1 | 1,21 | 2,05 | 2,21 | |||||||||||
| IIIAšp | 2 | 2 | |||||||||||||
| IV.A | 1 | 1,25 | 2,38 | 2,47 | |||||||||||
| IV.Ašp | 1 | 1,5 | |||||||||||||
| V.A | 2,2 | 1,8 | 1,87 | 1 | 1,47 | 2,53 | 2,07 | 1 | |||||||
| V.šp | 2 | 3 | |||||||||||||
| VI.A | 2,31 | 2,46 | 1,85 | 2,69 | 1,92 | 1,08 | 2,69 | 2,46 | 2,69 | 2,69 | 1 | ||||
| VII.A | 2,86 | 2,29 | 2,71 | 3,29 | 2,64 | 1 | 2,71 | 2,07 | 3,29 | 3,14 | 1 | ||||
| VIII.A | 2,41 | 2,35 | 2,47 | 2,94 | 2,29 | 3,06 | 1,88 | 3,24 | 2,71 | 1 | |||||
| VIII.Ašp | 2,33 | 3 | 1,33 | 2,67 | |||||||||||
| 2.šp | 1 | 3 | 1,5 | 2 | 2 | ||||||||||
| IX.A | 2,24 | 2,76 | 1 | 2 | 3,12 | 2,71 |
| Trieda | OV | PV | PV | Pr | P | RGZ | RKS | SJ | SJL | Spr | TchV | T | TŠV | TV | VU |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.šp | 1 | 3 | 1 | 1 | 2 | ||||||||||
| I.A | 1,38 | 1,94 | 1 | 1 | |||||||||||
| II.A | 1,38 | 2,33 | 1 | 1,19 | |||||||||||
| III.A | 1,68 | 2,42 | 1 | 1 | |||||||||||
| IIIAšp | 2 | 2 | 2 | 1 | 1,5 | ||||||||||
| IV.A | 1 | 2,13 | 2,44 | 1 | 1 | ||||||||||
| IV.Ašp | 1,5 | 2 | 1,5 | 1 | |||||||||||
| V.A | 2,6 | 1 | 1,07 | ||||||||||||
| V.šp | 1,5 | 3 | 1 | 2,5 | 2 | ||||||||||
| VI.A | 3,08 | 1 | 1,08 | ||||||||||||
| VII.A | 3,29 | 1 | 1 | 1,29 | |||||||||||
| VIII.A | 3,18 | 1,24 | 1 | 1,76 | |||||||||||
| VIII.Ašp | 2 | 1 | 2,67 | 2,33 | 1,33 | 2,33 | |||||||||
| 2.šp | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 1,5 | 4 | 1 | |||||||
| IX.A | 1 | 2,29 | 2,94 | 1 | 1 | 1,21 |
| Trieda | Vl | VV | Z | ZV |
|---|---|---|---|---|
| 1.šp | 1,5 | |||
| I.A | 1 | |||
| II.A | 1,38 | 1,19 | ||
| III.A | 1,95 | 1,05 | ||
| IIIAšp | 2 | |||
| IV.A | 2,5 | 1,06 | ||
| IV.Ašp | 1 | 1,5 | ||
| V.A | 1,07 | |||
| V.šp | 2 | |||
| VI.A | 1,08 | |||
| VII.A | 1,07 | |||
| VIII.A | 1,24 | |||
| VIII.Ašp | 1,67 | 3,33 | ||
| 2.šp | 1 | 3 | ||
| IX.A | 1,12 | 2,41 |
| Trieda | Počet | Prospeli | Neprospeli | Neklasifikovaní |
|---|---|---|---|---|
| 1.šp | 2 | 2 | 0 | 0 |
| I.A | 16 | 15 | 1 | 0 |
| II.A | 21 | 21 | 0 | 0 |
| III.A | 21 | 19 | 0 | 2 |
| IIIAšp | 2 | 2 | 0 | 0 |
| IV.A | 18 | 15 | 1 | 2 |
| IV.Ašp | 2 | 2 | 0 | 0 |
| V.A | 15 | 15 | 0 | 0 |
| V.šp | 2 | 2 | 0 | 0 |
| VI.A | 13 | 13 | 0 | 0 |
| VII.A | 14 | 14 | 0 | 0 |
| VIII.A | 17 | 16 | 1 | 0 |
| VIII.Ašp | 3 | 3 | 0 | 0 |
| 2.šp | 2 | 2 | 0 | 0 |
| IX.A | 17 | 17 | 0 | 0 |
| Trieda | Počet | Zamešk. hod. | Zam. na žiaka | Ospravedlnené | Ospr. na žiaka | Neospravedlnené | Neosp. na žiaka |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.šp | 2 | 204 | 102,00 | 202 | 101,00 | 2 | 1,00 |
| I.A | 16 | 1229 | 76,81 | 1229 | 76,81 | 0 | 0,00 |
| II.A | 21 | 2404 | 114,48 | 2404 | 114,48 | 0 | 0,00 |
| III.A | 21 | 1723 | 1723 | 0 | |||
| IIIAšp | 2 | 434 | 217,00 | 404 | 202,00 | 30 | 15,00 |
| IV.A | 18 | 1645 | 102,81 | 1645 | 102,81 | 0 | 0,00 |
| IV.Ašp | 2 | 291 | 145,50 | 281 | 140,50 | 10 | 5,00 |
| V.A | 15 | 1304 | 86,93 | 1304 | 86,93 | 0 | 0,00 |
| V.šp | 2 | 101 | 50,50 | 101 | 50,50 | 0 | 0,00 |
| VI.A | 13 | 1398 | 107,54 | 1398 | 107,54 | 0 | 0,00 |
| VII.A | 14 | 2019 | 144,21 | 2019 | 144,21 | 0 | 0,00 |
| VIII.A | 17 | 2656 | 156,24 | 2606 | 153,29 | 50 | 2,94 |
| VIII.Ašp | 3 | 805 | 268,33 | 787 | 262,33 | 18 | 6,00 |
| 2.šp | 2 | 238 | 119,00 | 234 | 117,00 | 4 | 2,00 |
| IX.A | 17 | 2718 | 159,88 | 2686 | 158,00 | 32 | 1,88 |
| Názov | Počet žiakov | Úspešnosť v % | Iný údaj o úspešnosti |
|---|---|---|---|
| Monitor SJL | |||
| Monitor MAT |
| Učebný variant | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Počet tried v ročníku | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 15 |
| šport.prípava | ||||||||||
| Matematika 5.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 1.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 3.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 5.-9. | ||||||||||
| Výtvarná výchova 1.-9. | ||||||||||
| Hudobná výchova 1.-9. | ||||||||||
| Technická výchova 5.-9. | ||||||||||
| Variant1.,2.,3. | ||||||||||
| Iné ( uveďte ) |
| Počet tried | Počet žiakov | Počet individ. integrovaných | |
|---|---|---|---|
| Nultého ročníka | |||
| Prvého ročníka | |||
| Bežných tried | |||
| Špeciálnych tried | |||
| Pre nadaných | |||
| Spolu |
Pracovný pomer
| Pracovný pomer | Počet pedag. prac. | Počet nepedag. prac. | Počet úväzkov pedag. prac. | Počet úväzkov nepedag. prac. |
|---|---|---|---|---|
| TPP | ||||
| DPP | ||||
| Znížený úväzok | ||||
| ZPS | ||||
| Na dohodu |
| počet | nekvalifikovaných | kvalifikovaných | spolu |
|---|---|---|---|
| učiteľov | |||
| vychovávateľov | |||
| asistentov učiteľa | |||
| spolu |
| Ďalšie vzdelávanie | Počet absolventov | Počet študujúcich |
|---|---|---|
| 1.kvalifikačná skúška | ||
| 2.kvalifikačná skúška | ||
| štúdium školského manažmentu | ||
| špecializačné inovačné štúdium | ||
| špecializačné kvalifikačné | ||
| postgraduálne | ||
| doplňujúce pedagogické | ||
| vysokoškolské pedagogické | ||
| vysokoškolské nepedagogické |
Vložiť text o prezentácii školy na verejnosti (napr. vydávanie školského časopisu, školské akadémie, športové a kultúrne akcie, poskytovanie služieb žiakom a rodičom a pod...)
Projekty, do ktorých je škola zapojená, ich zameranie, stručná charakteristika
A) Dlhodobé
B) Krátkodobé
C) V školskom roku 2011/2012 boli školou vypracované projekty:
Dátum poslednej inšpekčnej kontroly:
Druh inšpekcie:
Ak bola inšpekcia vykonaná v šk. roku 2011/2012, uveďte predmety a oblasti (riadenie, proces, podmienky), v ktorých bola dosiahnutá úroveň:
- veľmi dobrá
- dobrá
- priemerná
- málo vyhovujúca
- nevyhovujúca
- kľúčové pozitívne stránky školy
- oblasti vyžadujúce zlepšenie
V súvislosti so zabezpečením výchovnovzdelávacieho procesu uviesť hodnotenie
- priestorov školy (učebne, odborné učebne, telocvične, ihriská, školská jedáleň a pod.)
- zabezpečenie výučby učebnými pomôckami
- stručnú analýzu súčasného stavu
- potreby a pripravované plány
1. Dotácie zo štátneho rozpočtu na žiakov
...
2. Príspevky na čiastočnú úhradu nákladov spojených s hmotným zabezpečením školy od rodičov alebo inej osoby, ktorá má voči žiakovi vyživovaciu povinnosť
...
3. Finančné prostriedky prijaté za vzdelávacie poukazy a spôsob ich použitia v členení podľa financovaných aktivít
...
4. Finančné prostriedky získané od rodičov alebo zákonných zástupcov žiakov, právnických osôb alebo fyzických osôb a spôsob ich použitia v členení podľa finančných aktivít
...
5. Iné finančné prostriedky získané podľa osobitných predpisov
...
Oblasti, v ktorých škola dosahuje dobré výsledky:
Oblasti, v ktorých sú nedostatky a treba úroveň výchovy a vzdelávania zlepšiť:
Návrh opatrení:
| Názov záujmového krúžku | Počet detí | Počet skupín | Vedúci |
|---|---|---|---|
| angličtina v pesničkách | 0 | Mgr. Eleonóra Handlová | |
| Florbal | 0 | Mgr. Michal Zub | |
| florbal 2. st | 0 | Mgr. Renata Bukovinová | |
| futbalový 1. st. | 1 | Ing. Nikolaj Nechev | |
| futbalový 2. st. | 0 | Ing. Nikolaj Nechev | |
| hasičský | 0 | ||
| literárny | 0 | PaedDr. Ivica Pupiková | |
| prírodovedný | 1 | Zuzana Doršicová | |
| stolnotenisový | 1 | ||
| tanečný | 1 | ||
| Tvorivá dielňa | 5 | Mgr. Ľubica Szilvássyová | |
| tvorivé čítanie | 0 | Mgr. Zdenka Šípová |
Vypracoval: Mgr. Anastázia Šimková
V Záhorskej Vsi, 29. októbra 2012
Správa prerokovaná v pedagogickej rade dňa:
Powered by aSc EduPage