| Názov školy | Základná škola, Hlavná 31, Záhorská Ves |
| Adresa školy | Hlavná 143/31, 900 65 Záhorská Ves |
| Telefón | 034/7780288 |
| ivica.pupikova@zszv.sk | |
| WWW stránka | zszahorskaves.edupage.org |
| Priezvisko, meno | Telefón | Služ. mobil | ||
|---|---|---|---|---|
| Riaditeľ | PaedDr. Pupiková Ivica | |||
| ZRŠ | Mgr. Janotková Pavlína | |||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ |
| Titl., priezvisko, meno | Kontakt | |
|---|---|---|
| predseda | Zuzana Doršicová | |
| pedagogickí zamestnanci | Mária Bobáková | |
| ostatní zamestnanci | Lýdia Blahová | |
| zástupcovia rodičov | Lucia Kňazeová-Beňová | |
| Mária Nerádová | ||
| Katarína Slezáková | ||
| zástupca zriaďovateľa | Anna Antaličová | |
| iní | Veronika Annušová | |
| Mária Bartalská |
| Názov | Obec Záhorská Ves |
| Sídlo | Hlavná 184, 900 65 Záhorská Ves |
| Telefón | 034 7750 385 |
| urad@zahorskaves.sk |
Počet žiakov školy: 200
Počet tried: 12
Podrobnejšie informácie:
| Ročník: | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| počet tried | 1 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 2 | 1 | 13 |
| počet žiakov | 32 | 23 | 18 | 14 | 33 | 20 | 17 | 24 | 13 | 194 |
| z toho v ŠKD | 13 | 10 | 7 | 5 | 3 | 1 | 1 | 40 |
| Pracovný pomer | Počet pedag. prac. | Počet nepedag. prac. | Počet úväzkov pedag. prac. | Počet úväzkov nepedag. prac. |
|---|---|---|---|---|
| TPP | 14 | 6 | ||
| DPP | ||||
| Znížený úväzok | 2 | |||
| ZPS | ||||
| Na dohodu | 1 |
| počet | nekvalifikovaných | kvalifikovaných | spolu |
|---|---|---|---|
| učiteľov | 16 | ||
| vychovávateľov | 2 | ||
| asistentov učiteľa | 1,5 | ||
| spolu |
| Trieda | Predmet | Počet hodín týždenne |
|---|---|---|
| informatika |
| Názov súťaže | Počet žiakov | okr. kolo | kraj. kolo | národ. kolo | medzinár. kolo |
|---|---|---|---|---|---|
| https://zszahorskaves.edupage.org/ |
Vložiť text o prezentácii školy na verejnosti (napr. vydávanie školského časopisu, školské akadémie, športové a kultúrne akcie, poskytovanie služieb žiakom a rodičom a pod...)
https://zszahorskaves.edupage.org/
Projekty, do ktorých je škola zapojená, ich zameranie, stručná charakteristika
A) Dlhodobé
B) Krátkodobé
C) V školskom roku 2020/2021 boli školou vypracované projekty:
https://zszahorskaves.edupage.org/
Dátum poslednej inšpekčnej kontroly:
Druh inšpekcie:
Ak bola inšpekcia vykonaná v šk. roku 2020/2021, uveďte predmety a oblasti (riadenie, proces, podmienky), v ktorých bola dosiahnutá úroveň:
- veľmi dobrá
- dobrá
- priemerná
- málo vyhovujúca
- nevyhovujúca
- kľúčové pozitívne stránky školy
- oblasti vyžadujúce zlepšenie
V súvislosti so zabezpečením výchovnovzdelávacieho procesu uviesť hodnotenie
- priestorov školy (učebne, odborné učebne, telocvične, ihriská, školská jedáleň a pod.)
- zabezpečenie výučby učebnými pomôckami
- stručnú analýzu súčasného stavu
- potreby a pripravované plány
https://zszahorskaves.edupage.org/?
Oblasti, v ktorých škola dosahuje dobré výsledky:
Oblasti, v ktorých sú nedostatky a treba úroveň výchovy a vzdelávania zlepšiť:
Návrh opatrení:
https://zszahorskaves.edupage.org/
Nedostatky:
- domáca príprava,
- priestorové podmienky - stúpa počet žiakov, nutnosť vytvoriť nové učebne
Počet zapísaných prvákov k 30.6.2020: 34
Skutočný počet žiakov 1.ročníka k 15.9.2020: 29
Počet detí s odloženou školskou dochádzkou: 5
Ukončenie školskej dochádzky na ZŠ k 30.6.2021: 16
| Nižší ročník | 5.roč. | 6.roč. | 7.roč. | 8.roč. | 9.roč. | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Počet žiakov |
| Trieda | ANJ | BIO | DEJ | DRA | ETV | FYZ | GEG | HUV | CHE | IFV | INF | MAT | NBV | NEJ | OBN |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Odklad | |||||||||||||||
| Prijímačkoví | |||||||||||||||
| I.A | |||||||||||||||
| II.A | 1,68 | 1 | 1 | 1,05 | 1,5 | ||||||||||
| II.B | 1 | 1 | |||||||||||||
| III.A | 1,67 | 1 | 1 | 1 | 1,61 | ||||||||||
| IV.A | 1,83 | 1 | 1 | 1 | 1,75 | ||||||||||
| V.A | 2,2 | 2,2 | 2,13 | 1,07 | 2,38 | 1 | 1 | 2,6 | |||||||
| V.B | 2,25 | 2,56 | 2,25 | 1,25 | 2,69 | 1,56 | 1,19 | 2,75 | |||||||
| VI.A | 2,22 | 2,28 | 2,22 | 2,39 | 2,28 | 1,72 | 1 | 2,56 | 1,78 | ||||||
| VI.B | 1 | 2 | |||||||||||||
| VII.A | 2,56 | 2,61 | 2,67 | 2,56 | 2,61 | 1 | 2,39 | 1,33 | 2,89 | 2,61 | 1,94 | ||||
| VIII.A | 1,89 | 2,11 | 2 | 1,89 | 2 | 1,11 | 2,44 | 1,28 | 2,89 | 2,22 | 1,61 | ||||
| VIII.B | 2,25 | 2,5 | 1,75 | 1,75 | 1 | 1 | 2 | 1,75 | 2 | ||||||
| IX.A | 2,64 | 2,73 | 2,75 | 2,55 | 3 | 2,18 | 1,18 | 3,36 | 3,18 | 2,36 |
| Trieda | OBV | OZO | PVC | PDA | PVO | RGZ | RGP | RKS | RVK | RSO | SJL | SPR | SEE | TEH | THD |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Odklad | |||||||||||||||
| Prijímačkoví | |||||||||||||||
| I.A | 1 | ||||||||||||||
| II.A | 1,09 | 1,82 | 1 | ||||||||||||
| II.B | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | ||||||||||
| III.A | 1 | 1,5 | 1,94 | 1 | |||||||||||
| IV.A | 1 | 1,5 | 1,79 | 1 | |||||||||||
| V.A | 2,67 | 2 | 1,33 | 1,33 | |||||||||||
| V.B | 2,81 | 1,81 | 1,63 | 1,63 | |||||||||||
| VI.A | 2,44 | 1 | 1,44 | ||||||||||||
| VI.B | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | ||||||||||
| VII.A | 2,67 | 1,56 | 1,56 | ||||||||||||
| VIII.A | 2,67 | 1,33 | 1,22 | ||||||||||||
| VIII.B | 2 | 2,5 | 1 | ||||||||||||
| IX.A | 2,92 | 2,09 | 2 | 1,55 |
| Trieda | TSV | TEV | TVP | VUC | VLA | VUM | VYV | ZRT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Odklad | ||||||||
| Prijímačkoví | ||||||||
| I.A | ||||||||
| II.A | 1 | 1 | ||||||
| II.B | 1 | 1 | 1 | |||||
| III.A | 1 | 1,83 | 1 | |||||
| IV.A | 1 | 1,79 | 1 | |||||
| V.A | 1 | 1,31 | ||||||
| V.B | 1,13 | 1,5 | ||||||
| VI.A | 1 | 1,22 | ||||||
| VI.B | 1 | 1 | 1 | |||||
| VII.A | 1 | 1,5 | ||||||
| VIII.A | 1 | 1,28 | ||||||
| VIII.B | 1,5 | 1 | ||||||
| IX.A | 1 | 1,73 |
| Trieda | Počet | Prospeli | Neprospeli |
|---|---|---|---|
| Odklad | 5 | 0 | 0 |
| Prijímačkoví | 0 | 0 | 0 |
| I.A | 30 | 30 | 0 |
| II.A | 22 | 21 | 1 |
| II.B | 1 | 1 | 0 |
| III.A | 18 | 18 | 0 |
| IV.A | 14 | 14 | 0 |
| V.A | 15 | 15 | 0 |
| V.B | 16 | 16 | 2 |
| VI.A | 19 | 19 | 0 |
| VI.B | 1 | 1 | 0 |
| VII.A | 18 | 18 | 0 |
| VIII.A | 19 | 19 | 0 |
| VIII.B | 4 | 4 | 0 |
| IX.A | 12 | 11 | 1 |
1. Dotácie zo štátneho rozpočtu na žiakov - viď minedu
...
2. Príspevky na čiastočnú úhradu nákladov spojených s hmotným zabezpečením školy od rodičov alebo inej osoby, ktorá má voči žiakovi vyživovaciu povinnosť
...
3. Finančné prostriedky prijaté za vzdelávacie poukazy a spôsob ich použitia v členení podľa financovaných aktivít
...
4. Finančné prostriedky získané od rodičov alebo zákonných zástupcov žiakov, právnických osôb alebo fyzických osôb a spôsob ich použitia v členení podľa finančných aktivít
...
5. Iné finančné prostriedky získané podľa osobitných predpisov
...
https://zszahorskaves.edupage.org/
| Názov záujmového krúžku | Počet detí | Počet skupín | Vedúci |
|---|---|---|---|
| divadelný | 15 | Ana Filko | |
| florbal | 28 | Mgr. Dávid Malík | |
| hasičský | 18 | Martin Lučánsky | |
| hra na zobcovú flautu | 12 | Mgr. Ľubica Hájek | |
| hravá nemčina | 12 | Mgr. Jana Báchorová | |
| krúžok spoločenských hier | 28 | Mgr. Lenka Liščáková | |
| literárny | 11 | Mgr. Jana Báchorová | |
| matematický | 14 | Ing. Nikolaj Nechev | |
| minifutbal | 47 | Ing. Nikolaj Nechev | |
| plavecký | 19 | Mgr. Adriána Kiseľová | |
| pohybové aktivity a turistika | 19 | Zuzana Doršicová | |
| programovanie | 12 | Jaroslav Ščepán | |
| ruský jazyk | 4 | Mgr. Pavlína Janotková | |
| rybársky | 17 | Lukáš Malík | |
| stolný tenis | 26 | Ján Bilský | |
| stolovanie a varenie | 16 | Magdaléna Uhrincová | |
| šikovné ruky | 15 | Mgr. Adriána Kiseľová | |
| špagátovanie | 1 | Veronika Šimkovičová | |
| tanečno - pohybový | 15 | Mgr. Diana Ševcovová | |
| tvorivá dielňa | 14 | Mgr. Soňa Landlová | |
| volejbalový | 8 | Zuzana Látal |
Vypracoval: PaedDr. Ivica Pupiková
V Záhorskej Vsi 2.9.2021
Správa prerokovaná v pedagogickej rade dňa: 27.08.2021
Powered by aSc EduPage