• 20. septembra pomôžme nevidiacim a slabozrakým

Biela pastelka je verejná zbierka, ktorá aj vďaka vašej pomoci zlepšuje životy tých, ktorí sa ocitli v neľahkej životnej situácii. Cieľom zbierky je získanie finančných prostriedkov na podporu ľudí so zrakovým postihnutím. Výnos Bielej pastelky je každoročne použitý na poskytovanie sociálneho poradenstva a sociálnej rehabilitácie, teda na financovanie aktivít, ktoré nevidiacim a slabozrakým ľuďom pomáhajú začleniť sa do bežného života. Biela pastelka patrí medzi 10 najväčších zbierok na Slovensku.

Za akúkoľvek podporu vám ďakujeme!

Únia nevidiacich a slabozrakých Slovenska

• Vážení rodičia, milí žiaci!

Riaditeľstvo Základnej školy Záhorská Ves oznamuje, že v stredu 18.9.2024 bude vyučovanie v základnej škole v riadnom režime. Vyučovať sa bude podľa rozvrhu. V prevádzke bude aj školská jedáleň a školský klub detí.

• Mimoriadna situácia pokračuje

• Vážení rodičia a milí žiaci,

z dôvodu mimoriadnej situácie pokračuje v utorok 17. 9. 2024 riaditeľské voľno. V prevádzke nebude základná škola, školská jedáleň a školský klub detí.

Vyučovanie bude prebiehať dištančnou formou. Úlohy pre žiakov podľa rozvrhu budú na web stránke školy v záložke „Písomky/DU“.

O ďalších dňoch Vás budeme informovať.

Ivica Pupiková, riaditeľka školy

• Mimoriadna situácia

• Vážení rodičia a milí žiaci,

z dôvodu mimoriadnej situácie a so súhlasom zriaďovateľa, udeľujem na pondelok 16. septembra 2024 riaditeľské voľno celej ZŠ Záhorská Ves. V prevádzke nebude základná škola, školská jedáleň a školský klub detí.

O ďalších dňoch Vás budeme informovať.

Ivica Pupiková, riaditeľka školy