• Hovorme o jedle - Týždeň zdravej výživy
     • Hovorme o jedle - Týždeň zdravej výživy

     •  

       

       

       

       

      Farebné dni:

      pondelok - červený deň

                           utorok - zelený deň

                           streda - biely deň

                                                        štvrtok - žltý deň

                                                        piatok - modrý deň

    • Robotický workshop pre ôsmakov
     • Robotický workshop pre ôsmakov

     •    Dňa 15.10.2018 sa  žiaci VIII. ročníka zúčastnili robotického workshopu v Jakubove. Akcia mala dve časti. V prvej boli predvedené ukážky činnosti LEGO robotov, ktoré zostrojili a programovali žiaci zo ZŠ Jakubov. V druhej naši žiaci boli oboznámení s postupom programovania a mohli si praktickí vyskúšať činnosť robotov. Akcia viacerých žiakov zaujala a motivovala ich k ´ďalšej záujmovej činnosti. 

      Nikolaj Nechev, Ing.

      V spolupráci so ZŠ Jakubov realizujeme grantový program Nadácie Orange - e-Školy pre budúcnosť zameraný na bezpečné a zodpovedné používanie digitálnych technológií deťmi. Našim cieľom je rozvoj a podpora digitálnej gramotnosti žiakov.

      Fotoalbum

    • Plavecký hrad - turistika
     • Plavecký hrad - turistika

     •  

      Tohtoročná jeseň nás potešila svojim slnečným babím letom na dlhší čas, preto sa žiaci s pani učiteľkami vybrali hneď nasledujúci víkend po túre cez cyklomost a Tarzánii na Plavecký hrad. Tento výlet bol obohatený o dlhú jazdu Záhoráčikom, vláčikom, ktorý mal od apríla do polovice októbra obnovenú trasu zo Záhorskej Vsi cez Zohor až do Plaveckého Podhradia. Vláčik všetkých po vyše hodiny jazdy dopravil do Plaveckého Podhradia, odkiaľ sa neúnavne a s veľkou chuťou vybrali na vrch Pohanská, na ktorej stojí zrúcanina Plaveckého hradu.

              Hrad vznikol ako kráľovská pohraničná pevnosť v 13.storočí. Po prestriedaní sa viacerých majiteľov, od roku 1641 bol nepretržite majetkom Pálffyovcov. V roku 1706 bol poškodený cisárskym vojskom, ktoré ho dobývalo proti povstalcom nasadeným Františkom II. Rákócsim a odvtedy už nebol obnovený.
                  Výstup na zrúcaninu hradu bol pre deti a hojnú účasť pani učiteliek ideálny. Nie príliš dlhá trasa, i keď miestami trocha strmšia, nerobila veľkým, ani malým turistom výrazné problémy. Na hrad vystúpili asi po hodine pochodu zo stanice. Odmenou za ich výkon im bol nádherný výhľad na Záhorie, západnú časť Malých Karpát, ako aj na pohorie samotné. 
                  Po výstupe sa deti a pani učiteľky zhromaždili pri jednom z viacerých ohnísk a doplnili sily opekaním špekačiek, ktorými ich ich rodičia vyzbrojili. Po nabratí síl a zaslúženom oddychu sa u detí opäť prebudila zvedavosť, preto sa s pani učiteľkami vybrali na obhliadku zrúcaniny, všetkých jej zákutí a výhľadov.
      Spiatočná cesta v niektorých úsekoch deti lákala bežať, preto museli byť opatrné a brzdiť. Úspešne však zišli dole všetci a ešte sa aj stihli zahrať na lúke pod vrchom.

      Posledná jazda Záhoráčika v tomto roku doviezla všetkých šťastne domov obohatených o zážitky zo slnečného dňa a príjemne unavených. Tešíme sa na ďalšie zážitky!

       

      Mgr. Zuzana Tichá

      Fotoalbum

    • Slovensko krajina v srdci Európy - DIPLOM
     • Slovensko krajina v srdci Európy - DIPLOM

     • Slovensko, krajina v srdci Európy 2018 – úspech v súťaži

      V dobrom i zlom budeš moja,

      rany, tie sa s Tebou zhoja,

      keď je slnko, keď je zima,

      Ty si moja domovina.

      Koncom školského roka 2017/2018 sa vtedajší tretiaci, terajší štvrtáci ZŠ v Záhorskej Vsi, zúčastnili v kategórii kresba, maľba, grafika  10. ročníka celoslovenskej výtvarnej súťaže s medzinárodnou účasťou pri príležitosti 25.výročia vzniku Slovenskej republiky pod záštitou predsedu vlády Petra Pellegriniho na tému „Vatra zvrchovanosti“. Vďaka snahe terajších štvrtákov a ich kreatívnej tvorbe bol v tomto školskom roku 2018/2019 Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky a Strednou umeleckou školou scénického výtvarníctva udelený diplom ZŠ Záhorská Ves za činorodý prístup a tvorbu žiakov. Vernisáž súťažných prác prebehla 1.10.2018 vo dvorane Ministerstva kultúry SR na Námestí SNP 33 v Bratislave a víťazné práce je možné pozrieť si do 14.10.2018 na Strednej umeleckej škole scénického výtvarníctva Sklenárova 7 v Bratislave. 

      Našim štvrtákom patrí za reprezentáciu školy uznanie a veľká vďaka! Len tak ďalej!

      Mgr. Zuzana Tichá

    • Zber papiera
     • Zber papiera

     •  

           Riaditeľstvo Základnej školy v Záhorskej Vsi oznamuje, že jesenný zber papiera sa uskutoční v dňoch 15. 10. až 19.10. 2018, kedy bude na školskom dvore pristavený kontajner, v pondelok až štvrtok od 13.30 h do 15.30 h, v piatok do 12.00 h.

      Žiaci budú zbierať papier v obci v utorok, 16.10.2018.

      Najúspešnejšia trieda a jednotlivec budú odmenení!

      Fotoalbum

    • Plavecký hrad - turistika
     • Plavecký hrad - turistika

     • Ahojte, keďže nás túto jeseň slniečko mimoriadne zohrievadňa 13.10.2018 (sobota)  organizujeme ďalšiu turistiku na Plavecký hrad.

      Zraz na železničnej stanici  Záhorská Ves - 8. 10 h.

      Príchod na želez. stanicu Záhorská Ves - 15.40 h - dieťa si treba prísť vyzdvihnúť.

      Dieťa musí mať pevnú obuv, obliecť primerane počasiu, čiapku, do batohu na plecia treba zabaliť jedlo              (v prípade záujmu špekačku - budeme aj opekať), vodu, vreckové a kartu na bezplatné cestovanie vlakom.

      Potešíme sa, ak sa k nám pridáte! 

    • Exkurzia 1. stupňa do Dunajskej Lužnej
     • Exkurzia 1. stupňa do Dunajskej Lužnej

     • Teším sa mamička,

      na chutné jabĺčka.

       Každý deň jedno ja zjem,

      pretože, mamička, zdravý byť chcem.

      O tom, aké zdravé, chutné, šťavnaté, krásne sfarbené a voňavé je čerstvo odtrhnuté jablko sa mohli presvedčiť deti 1. stupňa našej základnej školy na exkurzii v ovocnom sade v Dunajskej Lužnej. Ujo ovocinár im porozprával, ako jablko narastie, dozrieva, ako sa správne zavlažuje, chráni pred nepriaznivým počasím, škodcom, ukázal im, ako sa správne oberá - jemnučko a nežne, aby sa nepoškodilo. Deti sa dozvedeli o odrodách jabĺk, ktoré        v sade pestujú a  ,,mňamkovo" chutia, pretože súčasťou exkurzie bola i ochutnávka jednotlivých odrôd. Všetci spoločne sa zhodli, že najúžasnejšie chutí a popritom aj najkrajšie vyzerá odroda Evelina. Posledná informácia, že jablko je vitamínový poklad, ktorý obsahuje až 13 vitamínov uistila deti v tom, že si ho naozaj budú pýtať od rodičov na desiatu každý deň.

      Zuzana Doršicová

       

      Fotoalbum

    • Koncert Integrácia v Bratislave
     • Koncert Integrácia v Bratislave

     •   Integrácia svieti pre všetky deti rovnako.

      Naša škola sa zúčastnila 10. ročníka Nadnárodného charitatívneho koncertu Integrácia 2018, ktorý sa konal v priestoroch Zimného štadióna Ondreja Nepelu v Bratislave.

      Na štadióne nás čakala hosteska s názvom našej školy, ktorá nás odprevadila na naše miesto a starala sa o náš komfort počas celého koncertu. Na sedadlách mali deti  pripravené tričká. Deti boli veľmi nedočkavé, tešili sa na vystupujúcich, ktorých vítali pokrikmi a aplauzom. Koncertu sa zúčastnilo približne desať tisíc detí z celého Slovenska.

      Koncert otvorila moderátorská dvojica Katka Brichtová a Marcel Forgáč, ktorí privítali všetkých prítomných a zaspomínali na predchádzajúce ročníky. Boli vybrané rodiny, ktorým poskytnutá finančná pomoc pomôže pri liečbe ich detí.  Koncert   prišiel podporiť primátor mesta Bratislavy  JUDr. Ivo Nesrovnal.

      Po úvodných slovách a bilancovaní  sa na pódiu striedali slovenskí, ale i zahraniční interpreti, športovci ako napríklad: I.M.T.Smite, Ondrej Kandráč, slovenskí futbaloví reprezentanti kompletná zostava, Dara Rolins, Marián Čekovský, Majk Spirit, Ego, Buranovský, Lobo, Pastels, DJ Luciano, Marian Hossa, Ľubomír Višňovský, Matej Toth, Sajfa

      Futbalisti hádzali do hľadiska lopty, tričká. Pár tričiek sa podarilo chytiť aj našim chlapcom.

      Koncert bol úžasný plný emócii, lásky, podpory, vďaky. Deti tlieskali, spievali, tancovali, nálada bola neopísateľná. Všetky deti si boli rovné bez ohľadu na vek, postihnutie. Všetci sme boli ako jedna veľká rodina.

      My sa už teraz tešíme na budúci ročník!

      Celý program bol nahrávaný RTVS, ktorá následne odvysiela záznam z koncertu v predvianočnom období.

      Mgr. Iveta Gombárová

      Fotoalbum

    • LAND ART na Poľovníckej chate
     • LAND ART na Poľovníckej chate

     • LAND ART je súčasťou umenia dvadsiateho storočia. Predstavuje formu krajinného umenia a je veľmi vhodným inšpiračným konceptom na výtvarnú edukáciu. V pondelok 8.10. si žiaci prvého stupňa vyskúšali „land art“ formou zážitkového učenia na vlastnej koži. Tvorili v prírode a prírodou svoje vlastné umelecké dielka, dokonca každé s vlastným názvom. A že sú z nich veľmi kreatívni umelci, sa môžete presvedčiť na vlastné oči vo fotoalbume.

      Úlohu vytvoriť spoločné dielo v spolupráci jedného kolektívu ako celku najlepšie zvládli prváčikovia a druháci. Nerozčlenili sa na menšie celky, ale na spoločnom stanovišti a na základe dohody spolupracovali a pomáhali jeden druhému. Prváčikovia tak vytvorili „Sovičku“, druháci „Jarnú noc“. Všetky deti však, či už v rámci kolektívu alebo skupiniek, vytvorili prekrásne diela, preto im všetkým patrí veľká pochvala. Tretiaci „namaľovali“ prírodou „Stromy jesene“, „Smajlíkov prírody“, štvrtáci zase „Slnečný dom“. Odmenou im bola možnosť zoznámiť sa so stabilnou obyvateľkou poľovníckej chaty a strážkyňou jej okolia – divou svinkou. Privítala i rozlúčila sa s nimi svojou typickou arómou a hlasným krochkaním na všetky strany. Dokrochkania na poľovníckej chate opäť!

       

      Mgr. Zuzana Tichá

      Fotoalbum

    • Biela pastelka
     • Biela pastelka

     • 21. septembra sme podporili nevidiacich a slabozrakých prostredníctvom verejnej zbierky Biela pastelka, ktorá aj tento rok prebehla v našej škole. Spoločne sme prispeli sumou 92,32 eur.

      Ďakujeme všetkým darcom!

      Fotoalbum

    • Cyklomost a Tarzánia - turistika
     • Cyklomost a Tarzánia - turistika

     • Vláčik motoráčik nás priviezol do Zohoru, kde sme prestúpili na vlak do Bratislavy. Našim cieľom bola Devínska Nová Ves. Tu sme si chceli pozrieť Cyklomost slobody cez rieku Moravu. Tento most je len pre peších turistov a cyklistov. Zo železničnej stanice sme sa ako správni turisti premiestnili pešo k mostu. Slniečko nám prialo a veselo sa na nás usmievalo. Nadesiatovali sme sa a hurá cez most. Mali sme krásny výhľad na zámok Schlosshof na rakúskej strane. Ešte nás čakala opičia dráha v korunách stromov. Inštruktor nás vystrojil do lezeckého postroja a už sme poskakovali a šplhali po lanovej dráhe. Riadne unavení, ale spokojní sme sa vrátili vláčikom domov. Už sa tešíme na nové zážitky!

      Turistický krúžok

      Fotoalbum

    • Skrátené vyučovanie
     • Skrátené vyučovanie

     • V pondelok 8.10.2018 budú 4 vyučovacie hodiny z prevádzkových dôvodov. Vyučovanie končí 11.35 h.

      ŠKD a ŠJ budú  v bežnej prevádzke.

    • Projekt BIG Slovakia - Austria
     • Projekt BIG Slovakia - Austria

     • Dňa 3.10.2018 prišli do obce Záhorská Ves pracovníci  fínskej televízie na čele s pánom Ulfom Wikstromom, ktorý zastupuje INTERACT – európsku organizáciu, ktorej hlavnou úlohou je  podpora európskych projektov Interreg. Cieľom jeho návštevy bolo natočiť materiál na krátky film, v ktorom chce ukázať, ako funguje v praxi náš medzinárodný projekt, čo prináša deťom, pedagógom, obyvateľstvu, ako tento projekt vnímajú predstavitelia i manageri projektu.

      Filmový štáb po natáčaní v Rakúsku najprv navštívil materskú školu. Deti s lektorkou  predviedli krátku didaktickú hru ( vybrali sme hru na robotov, ktorá bola zameraná na pantomimické stvárnenie jednotlivých pokynov), pesničku s tančekom a minidialógy zamerané na predstavenie sa. Potom nasledoval rozhovor s pánom starostom JUDr. Šimkovičom, lektorkou Mgr. Janou Báchorovou a pani riaditeľkou J. Soboličovou. Každý účastník sa snažil v krátkosti opísať svoj podiel na projekte, svoj pohľad  na význam projektu, prípadne víziu do budúcna.

      Z MŠ sme putovali do Základnej školy Záhorská Ves, kde bol filmový štáb prítomný na vyučovacej hodine, na ktorej sa deti spolu s lektorkou pokúsili o jednoduchú dramatizáciu príbehu O večne hladnej húseničke a učili sa spievať  pesničku, zameranú na poznanie farieb a pomenúvanie potravín. Potom nasledoval rozhovor s pani riaditeľkou PaeDr. Ivicou Pupíkovou, ktorá rozprávala o formách spolupráce detí s kamarátmi v partnerských rakúskych školách, o vzdelávaní dospelých, o význame projektu a pod. Na záver sa  k otázkam vyjadrila i koordinátorka projektu Mag.M. Emrich,MBA, ktorá celý projekt zastrešuje.

      Za všetkých môžem povedať, že sme hrdí, že sme mali možnosť prezentovať nielen medzinárodný projekt Interreg BIG SK – AT, ale i obec Záhorská Ves. Krátky dokumentárny film, ktorý by mal byť pripravený koncom decembra 2018, sa bude premietať na európskej konferencii ako ukážka využitia podporného programu Interreg a investovania do vzdelania.

      Mgr. Jana Bachorová

       

      Fotoalbum

    • Turistický krúžok
     • Turistický krúžok

     •      Dňa 6. 10. 2018 (sobota)  organizujeme turistiku na Cyklomost slobody v Devínskej Novej Vsi spojenú s návštevou lanovej dráhy Tarzánia.

             Zraz - železničná stanica Záhorská Ves -  8.10 h

             Príchod - železničná stanica Záhorská Ves 15.40 h

      Žiak musí mať pevnú obuv, športové oblečenie primerané počasiu, čiapku, do batohu na plecia  zabaliť jedlo, pitie, kartičku na cestovanie vlakom, 3 € - vstupné na lanovú dráhu + vreckové.

            Ak máte chuť, môžete sa pripojiť 😉.

      Zuzana Doršicová

    • Tekvičkovo - vyhodnotenie!
     • Tekvičkovo - vyhodnotenie!

     •  

      Tekvičkovo 

                  Jeseň ponúka na políčkach bohatú úrodu. Hádam najviac priťahujú pohľady práve tekvičky všakovakých veľkostí, tvarov i farieb. Naši žiaci boli za svoju námahu na jar tiež odmenení bohatou úrodou tekvičiek na svojich políčkach. Čo však s nimi? Vyrezať a vyzdobiť predsa! Na jeseň to totiž býva zvykom. Nie len v Amerike, Anglicku a Írsku. Naši predkovia hovorili vyrezaným tekvičkám „svetlonosi“. Keď sa vracali z návštev hrobov, mali tieto tekvičky vydlabané a osvetľovali im cestu z cintorína. Tomuto starému zvyku sa hovorilo „hľadanie svetlonosa“.

      Keďže v piatok 28.septembra títo svetlonosi v hojnom počte, ako každý rok, zaplavili práve náš školský dvor, nezostávalo nám nič iné, ako zachovať starý zvyk a hľadať tých najkrajších... Rozhodovanie to veru nebolo ľahké - okaté, vlasaté, chlpaté, nohaté, dokonca aj svietiace príšery, klauni, zvieratká, duchovia, čarodejnice od výmyslu sveta si obhliadali našu porotu z každej strany a tá nie a nie sa rozhodnúť. Nakoniec teda prišlo k dohode, že sa vyhodnotí najkrajšia tekvička za každú triedu. Výsledok je nasledovný: I.A – Sophia Stugelová, II.A – Veronika Poláková, III.A – Jarko Danihel, III.B – Tatiana Tomášková, IV.A – Jakub Temer, V.A – Maťka Kiseľová, VII.A – Matej Havlík.

      Rovnako boli ocenené aj triedy, ktoré sa zapojili do tvorenia ako celok: III.A, IV.A, VII.A a ŠKD 1. Tento rok taktiež vznikla nová kategória – najväčšia tekvička, ktorú získala Emmka Lučánska zo IV.A triedy. Tekvička bola taká obrovská, že by sa aj celá Emmka do nej ukryla. J

      Týmto ďakujeme všetkým, ktorí sa zapojili do tekvičkovej akcie aj tento rok – rodičom za ich kreatívne vyplnený čas so svojimi deťmi a tekvicový prínos pre školu, deťom za ich nápady, spoluprácu v rámci kolektívov a v neposlednom rade pestovateľom tekvičiek na školských políčkach, ktorí sa ochotne podelili o svoju úrodu pre dobro veci. Tešíme sa opäť o rok! 

       

      Mgr. Zuzana Tichá

      Fotoalbum

    • Ochrana života a zdravia - praktické ukážky záchranných zložiek
     • Ochrana života a zdravia - praktické ukážky záchranných zložiek

     •      Dobrovoľná Záhorácka brigáda v spolupráci so ZÁKLADNOU ŠKOLOU ZÁHORSKÁ VES a organizácie: Centrálna záchranná službaDHZ Záhorská VesOzbrojené Sily SR a Hasičský a záchranný zbor SR vytvorili pre deti zo ZŠ Záhorská Ves v rámci predmetu ochrana života a zdravia ukážky zmienených zložiek.               Počasie nám vyšlo skutočne krásne https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/f4c/1/16/1f642.png:) Sme veľmi radi, že sa nám v spolupráci s vedením a všetkými zamestnancami ZŠ ZÁHORSKÁ VES podarilo takéto pekné cvičenie zorganizovať, pre deti to bolo zaujímavé a náučné doobedie. Rovnako sa musíme poďakovať sponzorovi akcie: VIGA real s.r.o. (http://www.vigareal.sk) Tešíme sa o rok znova.

                  V programe bola ukážka poslušnosti psíka, vyhľadávanie osôb na dvore školy a v budove školy. Súčasne bolo vytvorených 5 stanovísk:

      1. stanovisko prvej pomoci pre deti a ukážka transportu zraneného pod dozorom profesionálneho zdravotníka a Centrálnej záchrannej služby.

      2. stanovisko výstroja a výzbroje príslušníkov OS SR, deti mali možnosť nechať si pomaľovať tvár vojenskou maskovacou farbou. Ukážka pod vedením profesionálnych vojakov z OS SR - Letisko Kuchyňa.

      3. stanovisko výstroja RCHBO a rôznych detektorov nebezpečných plynov či detektor radiácie. Ukážka rovnako pod vedením profesionálnych vojakov z OS SR - Letisko Kuchyňa.

      4. stanovisko, statická ukážka vozidiel DHZ-O Záhorská Ves a vozidla Tatra 815-7 z Hasičského a záchranného zboru, konkrétne Okresné riaditeľstvo HaZZ Malacky. Súčasne hasiči nachystali pre deti drevené makety plameňov, ktoré deti zhadzovali prúdom vody.

      5. stanovisko bolo určené na hod gumeným cvičným školským granátom na cieľ. Stanovisko bolo pod vedením členov OZ DZB.

      Stanislav Pešek

      Fotoalbum

    • Jazyková slávnosť v rakúskom Badene
     • Jazyková slávnosť v rakúskom Badene

     •  

      „Jazykový zážitok - objavovanie rozmanitosti

       

                  Dňa 20. septembra 2018 sa pedagógovia našej základnej školy spoločne s lektorkou nemeckého jazyka Mgr. Janou Báchorovou zúčastnili medzinárodného projektu „Jazykový zážitok – objavovanie rozmanitosti. Nové cesty k jazykovej výučbe “.

                  Ide o nadnárodné podujatie 3 pohraničných regiónov Rakúska v rámci projektov INTERREG V-A „Kooperácie v oblasti vzdelávania v pohraničnom regióne“ – BIG AT–CZ, BIG AT-HU, BIG SK-AT. Cezhraničné podujatie, ktoré zastrešuje ako projektový partner Úrad Dolnorakúskej krajinskej vlády spoločne so Školským úradom mesta Viedeň, sa konalo v priestoroch Dolnorakúskej vysokej školy pedagogickej v meste Baden pri Viedni. Takmer 250 účastníkov tvorili predovšetkým pedagógovia materských a základných škôl, ktorí si navzájom vymieňali svoje poznatky v oblasti jazykovej kompetencie. Cieľom podujatia bolo predstaviť nové prístupy a metódy vo výučbe jazykov v rámci seminárov a workshopov, ktoré vznikajú a sú overované prostredníctvom BIG projektov. Účastníci, vrátane našich pedagógov, mali možnosť reálne zažiť a spoznať rozmanitosť  metód pri výučbe jazykov použiteľných v každodennom pedagogickom procese. Semináre boli zážitkovo orientované a poskytli nové impulzy pre prácu v jazykovom vzdelávaní. Vítaným bonusom sa stalo nadviazanie nových kontaktov a priateľstiev s pedagógmi z pohraničných oblastí Čiech, Rakúska a Maďarska.

                  Heslo tohtoročného podujatia znelo: Všetko, čo je prežité s nadšením, zabezpečuje nezabudnuteľnú skúsenosť.  

      Mgr. Dávid Malík

      Fotoalbum

    • Riaditeľské voľno pre žiakov 2. stupňa a I.A šp triedy
     • Riaditeľské voľno pre žiakov 2. stupňa a I.A šp triedy

     •  

      Riaditeľka školy oznamuje, že podľa § 150 ods. 5 zákona č. 245/2008 Z. z. o výchove  a vzdelávaní (školský zákon) a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a § 3 ods. 10 vyhlášky MŠ SR č. 231/2009 Z. z. o organizácii školského roka na základných školách, stredných školách, na základných umeleckých školách, na odborných učilištiach a jazykových školách v znení vyhlášky č. 518/2010 Z. z. poskytuje z organizačných dôvodov žiakom 2. stupňa a I.A šp. triedy Základnej školy, Hlavná 31, 900 65 Záhorská Ves riaditeľské voľno dňa 20. septembra 2018 (štvrtok). Vyučovanie na 1. stupni bude prebiehať podľa riadneho rozvrhu.

      Vedúca ŠJ pri ZŠ oznamuje, že variť sa bude! Vedúca ŠKD pri ZŠ oznamuje, že ŠKD bude v prevádzke!

       

        

    • Európsky týždeň športu 24.9. - 28.9.2018
     • Európsky týždeň športu 24.9. - 28.9.2018

     • Cvičí celá škola - 27.9.2018 o 10.30 h prebehla v našej škole aktivita podporujúca zdravý životný štýl a pohyb pre zdravie.

       

      Fotoalbum