• Začiatok školského roka 2022/2023

•

Vážení rodičia, milí žiaci,

Riaditeľstvo Základnej školy Záhorská Ves Vás srdečne pozýva na slávnostné otvorenie školského roka 2022/2023, ktoré sa bude konať v areáli školy dňa 5. septembra 2022 (pondelok) o 8.00 h. Prváčikovia so školskými taškami pôjdu po slávnostnom otvorení školského roka do svojej triedy. Žiaci ostatných ročníkov sa s triednymi učiteľmi stretnú na školskom dvore. Tešíme sa!

Informácie o organizácii prvých dní v škole:

Rodič predkladá pri nástupe do školy a po každom prerušení dochádzky do školy a školského zariadenia v trvaní 5 a viac po sebe nasledujúcich vyučovacích dní (víkendy a sviatky sa nepočítajú) „Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti“ dieťaťa/žiaka:

Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti

Vyhlásenie o bezpríznakovosti je možné zaslať triednemu učiteľovi prostredníctvom edupage.

I.A trieda

6.9. 2022 do 10.30 h

7.9. - 9.9. 2022 do 11.30 h

Od 12.9. 2022 podľa rozvrhu

Ostatné triedy

6.9. 2022: 1. stupeň - 4 vyučovacie hodiny

2. stupeň - 5 vyučovacích hodín

Od 7.9. 2022 podľa rozvrhu

Prihlasovanie žiakov do ŠKD a ŠJ sa uskutoční dňa 5. septembra 2022 na školskom dvore.

Činnosť ŠKD a ŠJ začína dňa 6.9. 2022 (utorok).

Informácie o prihlasovaní a platbách do ŠKD a ŠJ sa nachádzajú na webstránke v hornom menu.

Antigénové samotesty pre žiakov (na báze dobrovoľnosti)  si prevezmú zákonní zástupcovia po dohode s triednymi učiteľmi.

Želáme Vám pekný záver školských prázdnin a úspešný začiatok nového školského roka!

• Prázdninový fotošpeciál pokračuje!

•

Milí žiaci, rodičia, pedagógovia, tešíme sa na Vaše pozdravy z prázdnin a dovolenky!

Posielajte na:

ivica.pupikova@zszv.sk

mms na 0907 701 659, príp. WhatsApp.

Ďakujeme!